FastIkarusův web

FastIkarusův web

17. dubna 2006 Máme tu aktualizaci, aby se neřelo, že stránky úplně stojí: do galerie jsem přidal rok staré fotky z tunelů pražského metra.
26. listopadu 2005 Vylepšil jsem knihu návštěv, takže už můžu přímo ze stránek mazat a upravovat zprávy v ní.
17. července 2005 Pro jiný stránky jsem programoval knihu návštěv, tak jsem ji použil i tady, takže mi sem konečně můžete všichni psát :)
29. června 2005 Fotogalerie už obsahuje fotky z naší vody, ale hlavně je vylepšna. Nyní stránkuje náhledy a poradí si s fotkami na výšku.
29. března 2005 Do fotogalerie jsem našoupal nějaké fotky, jen se kochejte :)
24. března 2005 Přidal sem sekci překlady, kde jsou (překvapivě) překlady her, které jsem udělal a které se mi dochovaly. To bude asi pro dnešek vše, neboť nějak nemám ztrácím náladu na psaní webu, práce budou pokračovat někdy jindy(a doufám, že dřív, než zase za měsíc ;) ).
15. února 2005 Takže super, komentáře už fungují, kdo chce, může testovat :) Nelekněte se vizuální stránky, to opravím při příští aktualizaci.
11. února 2005 Našel jsem výborný software pro tvorbu stránek: PHP Desighner 2005 (viz www.mpsoftware.dk). Je zdarma a umí všechno, co potřebuji a ještě plno věcí navíc, takže se opět naplno vrhnu na tvorbu stránek.
Aktuální je pouze jedna novinka a to, že funguje čtení komentářů (můžete vykoušet u druhé fotky v první galerii), psaní zprovozním jen co budu mít čas zase se věnovat webu.
14. listopadu 2004 Uff, takže už i IE zobrazuje stránky přibližně tak jak by měly vypadat. Nechápu proč všude vkládá mezery tak, kam jsem je vůbec nenapsal, ale budiž, sem tam jsem v IE vložil nějaké to posunutí a takhle to ujde. Doufám, že v Opeře vše jede jak by mělo, kdyby jste na něco narazili, tak se mi ozvěte a já se to pokusím napravit.
V galerii už funguje prohlížení jak by mělo, jen chci ještě dodělat možnost komentovat fotky a můžu rozjet "ostrý" provoz. Pak ještě dodělám možnost mazat fotky a upravovat popisky, což vy, jako návštěvníci, stejně nepoznáte ;) Uvidíme co na web přidám potom.
11. listopadu 2004 V menu přibyla položka fotogalerie, která je ovšem zatím pouze provizorní. Čili občas tam nebude nic, občas nějaká chybová hláška, ale pokud budete mít štěstí, zhlédnete tam i nějakou tu fotku. Zkrátka, tato sekce je momentálně ve výstavbě
PS: Stránky jsou zatím odladěny jen pro prohlížeče s jádrem Gecko (zkrátka v IE se zobrazují trochu jinak, než by měly).

30. října 2004 Takže to, čemu někteří možná nevěřili se stane skutečností: stránky se snad rozjedou, alespoň jedna část, a to fotogalerie. Zatím jsem se dostal k tomu, že můžu přidávat jednotlivé galerie a fotky do nich. Je maximálně otázka dnů, než se stane plně funkční to pro vás hlavní - prohlížení fotek. Zatím vyčkávejte a občas sem můžete přijít, sledujte menu, průběžně tam budou přibývat položky :)
Zatím se mějte
FastIkarus